HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18

Artan BANO


Personal data

JL_PERSON_PICTURE Artan BANO
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Artan BANO
Birthday (Age): 17. Shkurt 1966 (58)
Function / PositionTranjer

 Personal statistics

CompetitionTeamJL_STAFF_GAMES_COUNT
Kategoria Superiore 2013-14Lushnja13
Kupa e Shqiperise 2013-14Lushnja1
Kategoria 1 2014-15Lushnja1
Kategoria Superiore 2017-18Lushnja1
Career Total16

 Playing career

CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14LushnjaTranjer
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14LushnjaTranjer
Kategoria 1 2014-152014-15LushnjaTranjer
Kategoria Superiore 2017-182017-18LushnjaTranjer