HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Ekipi - Lushnja [LUS]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Josel SHTREPIJosel SHTREPI  - (-)11--------
 Oltjan HAREMIOltjan HAREMI  - (-)11--------
 Mikel SPAHOMikel SPAHO  Republika e Shqiperise30. Korrik 1982 (41)2121----1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Rrapush SULORrapush SULO  Republika e Shqiperise26. Qershor 1983 (41)7522--------
 Erjon XHAFAErjon XHAFA  Republika e Shqiperise29. Qershor 1986 (38)532---------
 Andi BAKIASIAndi BAKIASI  Republika e Shqiperise02. Tetor 1988 (35)10912--11----
 Rigers HYSKORigers HYSKO  - (-)1-1---------
 Laert NDONILaert NDONI  Republika e Shqiperise11. Prill 1986 (38)181263--------
 Boris BJELKANOVICBoris BJELKANOVIC  - (-)1212-111------
 Viktor GJYLAViktor GJYLA  Republika e Shqiperise11. Maj 1982 (42)201824--7-----
 Erion SULAErion SULA  Republika e Shqiperise02. Nentor 1986 (37)191811113-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 22121----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Alban BIZHYTIAlban BIZHYTI  Republika e Shqiperise- (-)1818--1-51----
 Griseld DERVISHIGriseld DERVISHI  - (-)9361--2-----
 Klevis GJONIKlevis GJONI  Republika e Shqiperise- (-)22--2-------
 Xhulian IKONOMIXhulian IKONOMI  - (-)211---1-----
 Danijel MORARIJUDanijel MORARIJU  - (-)3121--------
 Dionis MUSAKUDionis MUSAKU  - (-)1-1---------
 Sermiran CELASermiran CELA  Republika e Shqiperise01. Janar 1989 (35)5322--------
 Fatjon TOPIFatjon TOPI  Republika e Shqiperise24. Dhjetor 1982 (41)191454--2-----
 Gentian CELAGentian CELA  Republika e Shqiperise09. Shkurt 1981 (43)151415--2--1--
 Erlind KORRESHIErlind KORRESHI  Republika e Shqiperise09. Shkurt 1987 (37)1110132-------
 Gazmend CIMILIGazmend CIMILI  - (-)10731--2-----
 Lorenc TRASHILorenc TRASHI  Republika e Shqiperise- (-)2120166-3-----
 Luka TEODOROVICLuka TEODOROVIC  - (-)1514141-2-----
 Meglid MIHANIMeglid MIHANI  Republika e Shqiperise01. Shtator 1983 (40)1515--2-7-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 162382-1--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Klodian ARBERIKlodian ARBERI  Republika e Shqiperise10. Tetor 1979 (44)1-1-1-------
 Cate' FONSECACate' FONSECA  - (-)86214-------
 Erdis METUSHIErdis METUSHI  Republika e Shqiperise03. Prill 1981 (43)2-2---------
 Enio PETROEnio PETRO  - (-)11-1--------
 Ledion RUCOLedion RUCO  Republika e Shqiperise- (-)734---1-----
 Igli SHKURTIIgli SHKURTI  - (-)1-1---------
 Mikel CANKAMikel CANKA  Republika e Shqiperise18. Shkurt 1987 (37)2220245-1--3-1
 Archi FATAKIArchi FATAKI  - (-)514---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 262402-4-1
 Stafi i Lushnja [Lushnja]

 Funksioni
Artan BANOArtan BANO  Republika e Shqiperise17. Shkurt 1966 (58)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer