HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Meglid MIHANI

Personal data

Picture of Meglid MIHANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Meglid MIHANI
Birthday (Age):01. Shtator 1983 (40)
Jersey Number:23
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Wednesday September 04LushnjavsKukësi100--1-----
Sunday September 15TiranavsLushnja100--1-----
Wednesday September 18LushnjavsLaci100--------
Saturday September 21LushnjavsVllaznia100--------
Wednesday October 02LushnjavsTeuta100--1-----
Saturday October 19LushnjavsPartizani100--1-----
Sunday November 10FlamurtarivsLushnja100--------
Saturday November 30LushnjavsTirana1001-------
Sunday December 08LacivsLushnja100--1-----
Saturday February 15PartizanivsLushnja100--1-----
Saturday February 22LushnjavsBylis100--------
Saturday March 01BesavsLushnja100--------
Sunday April 06LushnjavsVllaznia100--1-----
Sunday April 20LushnjavsFlamurtari1001-------
Wednesday April 30LushnjavsTeuta100--------
Games total15002-7-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Teuta------------
Kategoria Superiore 2015-16Teuta85321-4-----
Kategoria 1 2014-15Mamurras------------
Kategoria Superiore 2013-14Lushnja1010--2-7-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Lushnja11-1--------
Kategoria Superiore 2012-13Besa75222-2-----
Kategoria 1 2011-12Besa11--3-1-----
EUROPA League 2010-11Besa11-1--------
Kategoria Superiore 2010-11Besa99--4-6--1--
Superkupa 2010Besa------1-----
Kategoria Superiore 2009-10Besa1211111-4-----
Kupa e Shqiperise 2009-10Besa------1-----
Career Total49436713-26--1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16TeutaMesfushor
Kategoria 1 2014-152014-15MamurrasMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14LushnjaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14LushnjaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13BesaMesfushor
Kategoria 1 2011-122011-12BesaMesfushor
EUROPA League 2010-112010-11BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaMesfushor
Superkupa 20102010BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10BesaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2009-102009-10BesaMesfushor