HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Ekipi - Besa [BES]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Edvin BAKAJEdvin BAKAJ  Republika e Shqiperise09. Tetor 1987 (36)321---1---
0Denis GJECIDenis GJECI  Republika e Shqiperise- (-)----------
0Elidon SELACIElidon SELACI  - (-)2-2-------
0Orges SHEHIOrges SHEHI  Republika e Shqiperise20. Shtator 1977 (46)3131-1-11---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 -12---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Renato ARAPIRenato ARAPI  Republika e Shqiperise26. Gusht 1986 (37)3131-1--4-----
0Saimir CELHAKASaimir CELHAKA  Republika e Shqiperise21. Nentor 1990 (33)413---------
0Alban DRAGUSHAAlban DRAGUSHA  Republika e Kosoves11. Dhjetor 1981 (42)2424--2-6-----
0Erbim FAGUErbim FAGU  Republika e Shqiperise15. Prill 1987 (37)3131----2-----
0Blerim HASALLABlerim HASALLA  Republika e Shqiperise13. Tetor 1976 (47)207131--1-----
0Gezim KRASNIQIGezim KRASNIQI  Republika e Shqiperise05. Janar 1990 (34)------------
0Liridon LECILiridon LECI  Republika e Kosoves11. Shkurt 1985 (39)157811-1-----
0Bazion TRAGAJBazion TRAGAJ  Republika e Shqiperise16. Gusht 1988 (35)17611---1-----
0Endrit VRAPIEndrit VRAPI  Republika e Shqiperise23. Maj 1982 (41)2929----7-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3124-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Dritan BABAMUSTADritan BABAMUSTA  Republika e Shqiperise06. Shtator 1971 (52)15141-1-------
0Sokol CIKALLESHISokol CIKALLESHI  Republika e Shqiperise27. Korrik 1990 (33)2720741-1-----
0Rigers COBANIRigers COBANI  - (-)1-1---------
0Eglajd DEDEJEglajd DEDEJ  Republika e Shqiperise02. Mars 1990 (34)1-1---------
0Paulin DHEMBIPaulin DHEMBI  Republika e Shqiperise09. Gusht 1979 (44)2016421-2-----
0Erand HOXHAErand HOXHA  Republika e Shqiperise25. Prill 1985 (39)1156---1-----
0Meglid MIHANIMeglid MIHANI  Republika e Shqiperise01. Shtator 1983 (40)2321231-4-----
0Bruno OKSHTUNIBruno OKSHTUNI  Republika e Shqiperise16. Mars 1987 (37)3-3---------
0Artion POCIArtion POCI  Republika e Shqiperise23. Korrik 1977 (46)2727-21-51----
0Mario RROKAJMario RROKAJ  - (-)2111--------
0Bledi SHKEMBIBledi SHKEMBI  Republika e Shqiperise13. Gusht 1979 (44)2828-12-1-----
0Ariel SHTINIAriel SHTINI  Republika e Shqiperise07. Shkurt 1992 (32)1028-2-1-----
0Ledio VRAPILedio VRAPI  Republika e Shqiperise10. Prill 1990 (34)624---------
0Daniel XHAFAJDaniel XHAFAJ  Republika e Shqiperise01. Maj 1977 (47)31301-1715-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 292441----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Bledar MANCAKUBledar MANCAKU  Republika e Shqiperise05. Janar 1982 (42)3227525-6-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 342501----