HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 26 Shtator 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 31 - E mërkurë, 30. Prill 2014 - 17:00 h

LushnjaTeuta
02

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 30 Prill 2014
Match Time :17:00 h
Match number :5
 
Playground :Stadiumi "Roza Haxhiu" - Lushnje
Match referee(s):Blerim ZIRI, Emirjon SINO, Shkelzen ZIRI, Endrit VESELI
 
Spektatore: 300
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Lushnja
Substitution min 46 ::Griseld DERVISHI <-> Gentian CELASubstitution min 60 ::Erjon XHAFA <-> Laert NDONISubstitution min 68 ::Fatjon TOPI <-> Luka TEODOROVICKarton i verdhe min 57 ::Viktor GJYLA


Substitution min 46 ::Eni IMAMI <-> Akil JAKUPI Substitution min 59 ::Resul KASTRATI <-> Ansi NIKA Substitution min 80 ::Durim BADALLI <-> Idriz BATHAGol min 8 ::Daniel XHAFAJGol min 47 ::Fabjan BEQJAGol min 8 ::Daniel XHAFAJGol min 47 ::Fabjan BEQJA
Teuta
 Eventet
Gol
  • 8' : Daniel XHAFAJ ( 1 )
  • 47' : Fabjan BEQJA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 57' : Viktor GJYLA ( 1 )