HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Daniel XHAFAJ

Personal data

Picture of Daniel XHAFAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Daniel XHAFAJ
Birthday (Age):01. Maj 1977 (46)
Height:183 cm
Weight:78 kg
Jersey Number:22
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 31TeutavsBylis1001-1-----
Sunday September 15BesavsTeuta100--------
Wednesday September 18TeutavsFlamurtari1001-------
Sunday September 22KukësivsTeuta100--------
Sunday September 29TeutavsTirana1011-------
Wednesday October 02LushnjavsTeuta1001-------
Sunday October 06TeutavsVllaznia1002-------
Saturday October 19SkenderbeuvsTeuta1011-------
Saturday October 26TeutavsLaci100--------
Friday November 01TeutavsKastrioti100--------
Saturday November 09PartizanivsTeuta100--------
Saturday November 23BylisvsTeuta1001-------
Saturday November 30TeutavsBesa100--------
Sunday December 08FlamurtarivsTeuta100--------
Saturday December 14TeutavsKukësi101--------
Sunday February 02TeutavsLushnja0101-------
Saturday February 08VllazniavsTeuta010--------
Saturday February 22LacivsTeuta010--------
Saturday March 01KastriotivsTeuta100--------
Saturday March 08TeutavsPartizani1011-------
Thursday March 13TeutavsTirana100--------
Saturday April 05KukësivsTeuta100--------
Sunday April 13TeutavsPartizani100--------
Sunday April 20LacivsTeuta100--------
Saturday April 26TeutavsSkenderbeu101--------
Wednesday April 30LushnjavsTeuta1001-------
Saturday May 10VllazniavsTeuta1001-1-----
Games total243512-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Teuta13121412-2-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Teuta1-1---------
CHAMPIONS League 2012-13Skenderbeu11----------
Kategoria Superiore 2012-13Teuta99--7-3-----
Kategoria Superiore 2011-12Skenderbeu12111211-3-----
Kategoria Superiore 2010-11Flamurtari1514141911-----
Kategoria Superiore 2009-10Besa1616--1715-----
Kupa e Shqiperise 2009-10Besa------------
Career Total676341066214-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14TeutaSulmues
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14TeutaSulmues
CHAMPIONS League 2012-132012-13SkenderbeuSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12SkenderbeuSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10BesaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2009-102009-10BesaSulmues