HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 20 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 5 - E diel, 29. Shtator 2013 - 15:00 h

TeutaTirana
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 29 Shtator 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Besa" - Kavaja
Match referee(s):Edvin HOXHA, Ridiger COKAJ, Gezim KOKA, Dorjan HAMITI
 
Spektatore: 900
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Teuta
Substitution min 58 ::Arber Cyrbja <-> Julian AHMATAJSubstitution min 64 ::Bledar MANCAKU <-> Vedat MURIQISubstitution min 77 ::Alfred DELIALLISI <-> Daniel XHAFAJPenallti min 70 ::Bledar MANCAKUGol min 59 ::Daniel XHAFAJKarton i verdhe min 84 ::Akil JAKUPI


Substitution min 55 ::Milan JOVANOVIC <-> Jose SEMEDO Substitution min 71 ::Elvis SINA <-> Ilirjan CAUSHAJ Substitution min 76 ::Glorian HOXHA <-> Ervis KAJA Karton i verdhe min 5 ::Dorian KERCIKUKarton i verdhe min 90 ::Ardit PEPOSHIKarton i verdhe min 5 ::Dorian KERCIKUKarton i verdhe min 90 ::Ardit PEPOSHIKarton i verdhe min 5 ::Dorian KERCIKUKarton i verdhe min 90 ::Ardit PEPOSHI
Tirana
 Eventet
Penallti
 • 70' : Bledar MANCAKU ( 1 )
  Gol
  • 59' : Daniel XHAFAJ ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 84' : Akil JAKUPI ( 1 )
   • 5' : Dorian KERCIKU ( 1 )
   • 90' : Ardit PEPOSHI ( 1 )