HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Blerim KOTOBELLI

Personal data

Picture of Blerim KOTOBELLI
Name:Blerim KOTOBELLI
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 15TiranavsLushnja100--------
Sunday September 22TiranavsSkenderbeu100--------
Sunday September 29TeutavsTirana100--------
Saturday October 12PartizanivsTirana100--------
Sunday November 10KukësivsTirana100--11----
Saturday December 07TiranavsVllaznia010--------
Saturday December 14SkenderbeuvsTirana100--------
Games total610--11----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Teuta------------
Kategoria Superiore 2019-20Partizani------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Teuta------------
Kategoria Superiore 2018-19Partizani------------
Kategoria Superiore 2018-19Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Teuta------------
Kategoria Superiore 2017-18Partizani1-1---------
Kategoria Superiore 2017-18Teuta------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Teuta------------
Kategoria Superiore 2016-17Teuta1010----2-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Teuta11----------
Kategoria Superiore 2015-16Teuta1717-1--6-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Teuta------------
Kategoria Superiore 2014-15Teuta15141-2-5-----
Kategoria Superiore 2013-14Tirana321---11----
Career Total4744312-141----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2019-202019-20PartizaniMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2018-192018-19PartizaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2018-192018-19TeutaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18PartizaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18TeutaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17TeutaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16TeutaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14TiranaMbrojtes