HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 4 - E diel, 22. Shtator 2013 - 18:00 h

TiranaSkenderbeu
02

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 22 Shtator 2013
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Ditmar JUBICA, Kridens META, Melis DERVISHI, Ridiger COKAJ
 
Spektatore: 3.500
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Tirana
Substitution min 51 ::Ervis CACI <-> Fatmir HYSENBELLIUSubstitution min 64 ::Glorian HOXHA <-> Mensur LIMANISubstitution min 77 ::Ergys SORRA <-> Ardit PEPOSHI


Substitution min 60 ::Leonit ABAZI <-> Mario MORINA Substitution min 85 ::Ditmar BICI <-> Marko RADAS Substitution min 92 ::Pero PEJIC <-> Andi RIBAJGol min 58 ::Marko RADASGol min 80 ::Andi RIBAJKarton i verdhe min 59 ::Marko RADASGol min 58 ::Marko RADASGol min 80 ::Andi RIBAJKarton i verdhe min 59 ::Marko RADAS
Skenderbeu
 Eventet
Gol
  • 58' : Marko RADAS ( 1 )
  • 80' : Andi RIBAJ ( 1 )
  Karton i verdhe
   • 59' : Marko RADAS ( 1 )