HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Renato ARAPI

Personal data

Picture of Renato ARAPI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Renato ARAPI
Birthday (Age):26. Gusht 1986 (37)
Jersey Number:3
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 01SkenderbeuvsBesa010--------
Sunday September 15FlamurtarivsSkenderbeu100--------
Wednesday September 18SkenderbeuvsKukësi100--------
Sunday September 22TiranavsSkenderbeu100--------
Sunday September 29SkenderbeuvsLushnja100--------
Thursday October 03VllazniavsSkenderbeu100--------
Sunday October 06SkenderbeuvsLaci1001-------
Saturday October 19SkenderbeuvsTeuta100--------
Saturday November 02SkenderbeuvsPartizani100--------
Saturday November 23BesavsSkenderbeu100--------
Sunday December 01SkenderbeuvsFlamurtari1001-1-----
Saturday December 14SkenderbeuvsTirana100--1-----
Sunday February 02SkenderbeuvsVllaznia100--------
Saturday February 22SkenderbeuvsKastrioti100--------
Sunday March 02PartizanivsSkenderbeu100--------
Sunday March 30VllazniavsSkenderbeu100--------
Saturday April 05SkenderbeuvsTirana101--1-----
Sunday April 13FlamurtarivsSkenderbeu100--------
Sunday April 20SkenderbeuvsBesa100--------
Saturday April 26TeutavsSkenderbeu100--1-----
Wednesday April 30SkenderbeuvsKukësi100--------
Sunday May 04PartizanivsSkenderbeu100--------
Saturday May 10SkenderbeuvsLaci100--------
Games total22112-4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2015-16Skenderbeu15132-1-6-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Skenderbeu11----1-----
Kategoria Superiore 2014-15Skenderbeu1212----6-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Skenderbeu11----------
Kategoria Superiore 2013-14Skenderbeu1413112-4-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Skenderbeu11----1-----
CHAMPIONS League 2012-13Skenderbeu11----------
Kategoria Superiore 2012-13Skenderbeu44--1-2-----
Kategoria Superiore 2011-12Skenderbeu862---6-----
Kupa e Shqiperise 2011-12Skenderbeu------1-----
Superkupa 2011Skenderbeu11-1--------
Kategoria Superiore 2010-11Shkumbini88----2-----
Kategoria Superiore 2010-11Skenderbeu99-2--4-----
Kategoria Superiore 2009-10Besa1616----4-----
Kupa e Shqiperise 2009-10Besa----1-------
Career Total9186545-37-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14SkenderbeuMbrojtes
CHAMPIONS League 2012-132012-13SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12SkenderbeuMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2011-122011-12SkenderbeuMbrojtes
Superkupa 20112011SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11ShkumbiniMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10BesaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2009-102009-10BesaMbrojtes