HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 15 - E shtunë, 14. Dhjetor 2013 - 15:00 h

SkenderbeuTirana
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 14 Dhjetor 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Laver ALLA, Erald DEMIRAJ, Devis KORESHI, Ilir TARTARAJ
 
Spektatore: 2.200
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Skenderbeu
Substitution min 65 ::Zeljko TOMIC <-> Gjergj MUZAKASubstitution min 74 ::Mario MORINA <-> Andi RIBAJSubstitution min 81 ::Erbim FAGU <-> Amarildo DIMOGol min 59 ::Sabien LILAJKarton i verdhe min 74 ::Renato ARAPI


Substitution min 68 ::Ilirjan CAUSHAJ <-> Ardit PEPOSHI Substitution min 78 ::Glorian HOXHA <-> Blerim KOTOBELLI Substitution min 88 ::Renaldo KALARI <-> Mensur LIMANIKarton i verdhe min 47 ::Afrim TAKUKarton i verdhe min 65 ::Entonio PASHAJKarton i verdhe min 47 ::Afrim TAKUKarton i verdhe min 65 ::Entonio PASHAJ
Tirana
 Eventet
Gol
 • 59' : Sabien LILAJ ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 74' : Renato ARAPI ( 1 )
  • 47' : Afrim TAKU ( 1 )
  • 65' : Entonio PASHAJ ( 1 )