HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Mensur LIMANI

Personal data

Picture of Mensur LIMANI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Mensur LIMANI
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 15TiranavsLushnja101--------
Wednesday September 18VllazniavsTirana100--------
Sunday September 22TiranavsSkenderbeu101--------
Sunday September 29TeutavsTirana100--------
Wednesday October 02TiranavsKastrioti100--------
Saturday October 12PartizanivsTirana100--------
Sunday October 20TiranavsBylis010--1-----
Saturday November 02TiranavsFlamurtari100--------
Sunday November 10KukësivsTirana100--1-----
Sunday November 24LacivsTirana100--------
Saturday November 30LushnjavsTirana010--------
Saturday December 07TiranavsVllaznia100--------
Saturday December 14SkenderbeuvsTirana100--------
Friday February 07TiranavsPartizani010--------
Sunday February 16BylisvsTirana100--------
Sunday February 16BylisvsTirana010--------
Sunday March 02FlamurtarivsTirana010--------
Saturday March 08TiranavsKukësi100--------
Saturday March 22PartizanivsTirana010--1-----
Saturday March 29TiranavsLaci010--------
Wednesday April 30KastriotivsTirana1001-------
Sunday May 04FlamurtarivsTirana010--------
Games total14821-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Tirana96321-3-----
Kategoria Superiore 2012-13Tirana422-1-1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11DRENICA33--3-------
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10PRISHTINA21120---1-----
Career Total37122525-5-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13TiranaMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11DRENICAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10PRISHTINAPLAYERS