HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 8 - E diel, 20. Tetor 2013 - 15:00 h

TiranaBylis
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 20 Tetor 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Selman Stërmasi"
Match referee(s):Enea JORGJI, Emigers GANCI, Denis REXHA, Klajdi KOLA
 
Spektatore: 500
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Tirana
Substitution min 46 ::Mirel COTA <-> Vedran GERCSubstitution min 46 ::Mensur LIMANI <-> Ardit PEPOSHISubstitution min 60 ::Afrim TAKU <-> Gentian MUCAGol min 75 ::Jose SEMEDOKarton i verdhe min 45 ::Entonio PASHAJKarton i verdhe min 78 ::Endrit VRAPIKarton i verdhe min 86 ::Erion HOXHALLARIKarton i verdhe min 93 ::Mensur LIMANI


Substitution min 55 ::Xhynejt CUTRA <-> Agim METO Substitution min 77 ::Endri BAKIU <-> James ADENIYI Substitution min 80 ::Xhulio TAHIRAJ <-> Julian GERXHOKarton i verdhe min 55 ::Julian GERXHOKarton i verdhe min 55 ::Julian GERXHO
Bylis
 Eventet
Gol
 • 75' : Jose SEMEDO ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 45' : Entonio PASHAJ ( 1 )
  • 78' : Endrit VRAPI ( 1 )
  • 86' : Erion HOXHALLARI ( 1 )
  • 93' : Mensur LIMANI ( 1 )
  • 55' : Julian GERXHO ( 1 )