HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 18 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Ilirjan CAUSHAJ

Personal data

Picture of Ilirjan CAUSHAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ilirjan CAUSHAJ
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 01TiranavsLaci010--------
Wednesday September 18VllazniavsTirana010--------
Sunday September 29TeutavsTirana101--------
Wednesday October 02TiranavsKastrioti100--------
Saturday October 12PartizanivsTirana010--------
Sunday October 20TiranavsBylis100--------
Saturday November 02TiranavsFlamurtari010--------
Sunday November 10KukësivsTirana010--------
Saturday December 14SkenderbeuvsTirana010--------
Games total361--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Besa------------
Kategoria Superiore 2013-14Tirana422---------
Kategoria Superiore 2012-13Skenderbeu64241-2-----
Kategoria Superiore 2011-12Tomori99-23-4-----
Kategoria Superiore 2009-10Shkumbini1514118-71----
Career Total34295712-131----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12TomoriMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10ShkumbiniMesfushor