HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Ekipi - Shkumbini [SHK]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Ibrahim BEJTEIbrahim BEJTE  Republika e Shqiperise15. Shtator 1989 (34)3131-1--1---
0Kadri BIRJAKadri BIRJA  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)321-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Edin FERIZOVICEdin FERIZOVIC  Bosnia and Herzegovina12. Tetor 1977 (46)28262---4-----
0Amarildo LUNDRAXHIUAmarildo LUNDRAXHIU  Republika e Shqiperise27. Dhjetor 1992 (31)1-1---------
0Ahmet MUJDRAGICAhmet MUJDRAGIC  Serbia, Republic of13. Mars 1986 (38)3131-1-12-----
0Lorenc PASHAJLorenc PASHAJ  Republika e Shqiperise24. Janar 1978 (46)2828--1-------
0Fejzo SHENAJFejzo SHENAJ  Republika e Shqiperise24. Nentor 1984 (39)2117451-2-----
0Erjon XHAFAErjon XHAFA  Republika e Shqiperise29. Qershor 1986 (38)252233--3-----
0Klement XHYRAKlement XHYRA  Republika e Shqiperise05. Maj 1984 (40)232031--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2112-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Endri BAKIUEndri BAKIU  Republika e Shqiperise06. Janar 1987 (37)3223942-3-----
0Denald BALLIUDenald BALLIU  Republika e Shqiperise21. Shkurt 1990 (34)154112--2-----
0Hetlem CAPJAHetlem CAPJA  Republika e Shqiperise03. Shkurt 1983 (41)151321115-----
0Ilirjan CAUSHAJIlirjan CAUSHAJ  Republika e Shqiperise- (-)2827128-71----
0Saso GJORESKISaso GJORESKI  Macedonia, the former Yugoslav- (-)24121211-3-----
0Viktor GJYLAViktor GJYLA  Republika e Shqiperise11. Maj 1982 (42)3230242-2-----
0Altin GRBOVICAltin GRBOVIC  Serbia, Republic of13. Mars 1986 (38)63332-------
0Hekuran KORRESHIHekuran KORRESHI  Republika e Shqiperise30. Maj 1987 (37)211833--3-----
0Driton KRASNIQIDriton KRASNIQI  Republika e Kosoves15. Gusht 1984 (39)1313-1--2-----
0Ardi SEKSERIArdi SEKSERI  Republika e Shqiperise09. Gusht 1981 (42)111011--2-----
0Isidor SEKSERIIsidor SEKSERI  Republika e Shqiperise19. Nentor 1986 (37)3028222-3-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 202441----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Klejdis BRANICAKlejdis BRANICA  Republika e Shqiperise10. Maj 1992 (32)3-3-2-------
0Roland DERVISHIRoland DERVISHI  Republika e Shqiperise16. Shkurt 1982 (42)1310316-31----
0Arvis GJATAArvis GJATA  Republika e Shqiperise- (-)2-2---------
0Albano ISAJAlbano ISAJ  Republika e Shqiperise04. Prill 1978 (46)413---1-----
0Emiljano LLUCAEmiljano LLUCA  Republika e Shqiperise27. Shtator 1988 (35)12210---1-----
0Erjon MUSTAFAJErjon MUSTAFAJ  Republika e Shqiperise29. Janar 1989 (35)2827165210-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 334592----