HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 18 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Saso GJORESKI

Personal data

Picture of Saso GJORESKI
Nationality:Macedonia, the former Yugoslav Macedonia, the former Yugoslav
Name:Saso GJORESKI
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21BesavsShkumbini010--------
Sunday August 23GramozivsShkumbini010--------
Sunday August 30ShkumbinivsBesa100--------
Sunday September 13ApoloniavsShkumbini010--------
Saturday September 19ShkumbinivsKastrioti010--------
Saturday September 26DinamovsShkumbini100--------
Saturday October 03ShkumbinivsTeuta100--------
Sunday October 18VllazniavsShkumbini100--------
Sunday October 25FlamurtarivsShkumbini100--1-----
Saturday October 31ShkumbinivsLaci100--------
Saturday November 07TiranavsShkumbini100--1-----
Saturday November 21ShkumbinivsSkenderbeu100--------
Saturday November 28ShkumbinivsGramozi100--------
Saturday December 19ShkumbinivsDinamo0101-------
Thursday December 24TeutavsShkumbini100--------
Saturday January 23ShkumbinivsVllaznia101--------
Saturday February 06LacivsShkumbini010--------
Sunday February 28SkenderbeuvsShkumbini010--1-----
Sunday March 28ShkumbinivsTeuta010--------
Friday April 02ShkumbinivsGramozi010--------
Sunday April 11LacivsShkumbini010--------
Saturday April 17ShkumbinivsTirana010--------
Friday April 30SkenderbeuvsShkumbini100--------
Friday May 14ShkumbinivsKastrioti010--------
Games total121211-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2009-10Shkumbini126611-3-----
Career Total126611-3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2009-102009-10ShkumbiniMesfushor