HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 18 - E shtunë, 23. Janar 2010 - 15:00 h

ShkumbiniVllaznia
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 23 Janar 2010
Match Time :15:00 h
 
Playground :Fusha Sportive Peqin
Match referee(s):Kridens META
 
Spektatore: 1.000

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

 Eventet
Gol
 • 33' : Fejzo SHENAJ ( 1 )
 • 67' : Altin GRBOVIC ( 1 )
 • 55' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )
Karton i kuq
 • 45' : Erjon MUSTAFAJ ( 1 )
 • 45' : Blazo RAJOVIC ( 1 )
Karton i verdhe
 • 72' : Fejzo SHENAJ ( 1 )
 • 32' : Bekim BALAJ ( 1 )
 • 55' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )
 • 58' : Liridon LECI ( 1 )
 • 73' : Amarildo BELISHA ( 1 )