HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Liridon LECI

Personal data

Picture of Liridon LECI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Liridon LECI
Birthday (Age):11. Shkurt 1985 (39)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21KastriotivsVllaznia101--1-----
Sunday September 13BesavsLaci010--------
Saturday September 19TiranavsBesa010--------
Saturday September 26BesavsSkenderbeu010--------
Friday October 02GramozivsBesa010--------
Sunday October 18BesavsFlamurtari100--------
Monday October 26BesavsApolonia100--------
Sunday November 01KastriotivsBesa010--------
Monday November 09BesavsDinamo010--------
Sunday November 22TeutavsBesa010--------
Sunday December 06BesavsShkumbini100--------
Saturday December 12LacivsBesa010--------
Thursday December 24BesavsGramozi101--------
Saturday January 23ShkumbinivsVllaznia100--1-----
Saturday February 06TiranavsVllaznia101--1-----
Saturday February 13VllazniavsSkenderbeu101--------
Saturday February 20GramozivsVllaznia100--1-----
Wednesday March 10ShkumbinivsVllaznia100--------
Wednesday March 10ShkumbinivsVllaznia010--------
Sunday March 28TiranavsVllaznia100--------
Friday April 02VllazniavsBesa100--------
Sunday April 11DinamovsVllaznia100--------
Friday April 30GramozivsVllaznia101--1-----
Friday May 14ApoloniavsVllaznia100--------
Wednesday May 19VllazniavsTeuta101--------
Games total1696--5-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2010-11Kastrioti77-21-4-----
Kategoria Superiore 2009-10Besa159621-1-----
Kategoria Superiore 2009-10Vllaznia44-2--5-----
Career Total2620662-10-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2010-112010-11KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10BesaMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10VllazniaMbrojtes