HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 21 - E shtunë, 13. Shkurt 2010 - 15:00 h

VllazniaSkenderbeu
32

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 13 Shkurt 2010
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Elvis PEZA
 
Spektatore: 1.100

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
  Mesfushor
  Sulmues
  CLUB YOUTH MANAGER

     Zevendesimet

     Eventet
    Gol
    • 53' : Sead HADZIBULIC ( 1 | Penallti )
    • 62' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )
    • 8' : Amarildo BELISHA ( 1 )
    • 58' : Klevis ROSHI ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 30' : Ervis KRAJA ( 1 )
    • 63' : Ilir NALLBANI ( 1 )
    • 34' : Dejan LESKAROVSKI ( 1 )
    • 43' : Enco MALINDI ( 1 )
    • 52' : Klodian ASLLANI ( 1 )
    • 6' : Elton LIKA ( 1 )