HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Arlind XAKA

Personal data

Picture of Arlind XAKA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Arlind XAKA
Birthday (Age):18. Korrik 1988 (35)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 19SkenderbeuvsGramozi010--------
Saturday September 26BesavsSkenderbeu010--------
Sunday October 18KastriotivsSkenderbeu010--------
Sunday October 25SkenderbeuvsDinamo010--1-----
Saturday November 28LacivsSkenderbeu010--------
Sunday December 06SkenderbeuvsTirana101--1-----
Saturday December 12FlamurtarivsSkenderbeu010--------
Wednesday December 16GramozivsSkenderbeu100--1-----
Sunday January 24SkenderbeuvsKastrioti100--------
Wednesday January 27SkenderbeuvsBesa100--------
Saturday February 13VllazniavsSkenderbeu100--------
Saturday March 20SkenderbeuvsDinamo010--------
Sunday April 11SkenderbeuvsFlamurtari010--------
Saturday April 17VllazniavsSkenderbeu010--1-----
Friday April 30SkenderbeuvsShkumbini010--------
Friday May 14LacivsSkenderbeu010--------
Games total5111--4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Kamza11-1-1------
Kategoria Superiore 2009-10Skenderbeu8351--4-----
Career Total9452-14-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12KamzaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10SkenderbeuMesfushor