HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Ekipi - Skenderbeu [SKE]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
0Arber ALIUArber ALIU  Republika e Shqiperise- (-)4-4-
0Besian CELIKUBesian CELIKU  Republika e Shqiperise18. Korrik 1987 (36)22--
0Erion ISLAMIErion ISLAMI  Republika e Shqiperise28. Gusht 1981 (42)624-
Total
 
 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Dejan KOSTURANOVDejan KOSTURANOV  Macedonia, the former Yugoslav07. Gusht 1986 (37)651-------
0Erjon LLAPANJIErjon LLAPANJI  Republika e Shqiperise10. Maj 1985 (39)18171---2---
0Emilian MEMELLIEmilian MEMELLI  - (-)11--------
0Marian TOMASHICMarian TOMASHIC  Croatia, Republic of06. Dhjetor 1986 (37)1212--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --2---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Klodian ASLLANIKlodian ASLLANI  Republika e Shqiperise02. Gusht 1977 (46)12102-2-3-----
0Entri CAJKUEntri CAJKU  Republika e Shqiperise25. Shkurt 1982 (42)2823515-3-----
0Gregi CELAGregi CELA  Republika e Shqiperise13. Prill 1990 (34)------------
0Elton DOKUElton DOKU  Republika e Shqiperise01. Tetor 1986 (37)29245--19-----
0Ervis KRAJAErvis KRAJA  Republika e Shqiperise26. Qershor 1983 (40)99----2-----
0Fidel KREKAFidel KREKA  Republika e Shqiperise07. Prill 1988 (36)1-1---------
0Stavrion LAKOStavrion LAKO  Republika e Shqiperise24. Mars 1980 (44)2929--1-3-----
0Elton LIKAElton LIKA  Republika e Shqiperise09. Tetor 1978 (45)24231-2-10-----
0Vlado MARKOVICVlado MARKOVIC  Bosnia and Herzegovina26. Gusht 1985 (38)1212--1-1-----
0Lorenc MUCALorenc MUCA  - (-)22----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 11133-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Elvis BALLAElvis BALLA  Republika e Shqiperise14. Maj 1982 (42)1-1---------
0Vasian BALLCOVasian BALLCO  Republika e Shqiperise06. Janar 1982 (42)10641--------
0Rigers CEKAJRigers CEKAJ  Republika e Shqiperise02. Maj 1984 (40)211---1-----
0Jorgo CIPIJorgo CIPI  Republika e Shqiperise05. Janar 1987 (37)251213-1-3-----
0Erlis FRASHERIErlis FRASHERI  Republika e Shqiperise19. Maj 1988 (36)28171152-4-----
0Gentian GJONDEDAGentian GJONDEDA  Republika e Shqiperise23. Qershor 1980 (43)3919202-15-----
0Igli KOKONAIgli KOKONA  Republika e Shqiperise10. Qershor 1990 (34)1-1---------
0Dejan LESKAROVSKIDejan LESKAROVSKI  Macedonia, the former Yugoslav17. Tetor 1985 (38)1111----2-----
0Enco MALINDIEnco MALINDI  Republika e Shqiperise15. Janar 1988 (36)1313--1-2-----
0Marko NESTEROVICMarko NESTEROVIC  Serbia, Republic of15. Korrik 1984 (39)1212--2-1-----
0Klevis ROSHIKlevis ROSHI  Republika e Shqiperise11. Korrik 1984 (39)2727-141------
0Bledi SHKEMBIBledi SHKEMBI  Republika e Shqiperise13. Gusht 1979 (44)1414--1-4-----
0Erstel VIEROSErstel VIEROS  Republika e Shqiperise02. Korrik 1984 (39)3-3---------
0Arlind XAKAArlind XAKA  Republika e Shqiperise18. Korrik 1988 (35)165111--4-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 22359-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Matko DJARMATIMatko DJARMATI  Croatia, Republic of24. Shkurt 1982 (42)2625131-5-----
0Arvis GJATAArvis GJATA  - (-)211---1-----
0Robert GRIZHARobert GRIZHA  Republika e Shqiperise10. Mars 1982 (42)2524111-4-----
0Milan GUERRIBMilan GUERRIB  Croatia, Republic of- (-)29254112-2-----
0Aldo MITRAJAldo MITRAJ  Republika e Shqiperise12. Janar 1987 (37)2-2---1-----
0Antonio RUKAVINAAntonio RUKAVINA  Croatia, Republic of06. Maj 1985 (39)44212341-4-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 37376-----