HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Robert GRIZHA

Personal data

Picture of Robert GRIZHA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Robert GRIZHA
Birthday (Age):10. Mars 1982 (42)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21SkenderbeuvsApolonia100--------
Sunday August 23KastriotivsDinamo101--------
Sunday August 30TeutavsKastrioti010--------
Sunday September 13KastriotivsVllaznia100--------
Saturday September 19ShkumbinivsKastrioti100--------
Saturday September 26KastriotivsLaci100--------
Saturday October 03TiranavsKastrioti100--------
Saturday October 24GramozivsKastrioti100--------
Sunday November 01KastriotivsBesa100--------
Saturday November 07ApoloniavsKastrioti100--------
Friday December 04KastriotivsTeuta100--------
Saturday December 12VllazniavsKastrioti100--------
Wednesday December 16KastriotivsShkumbini100--------
Saturday February 13VllazniavsSkenderbeu100--------
Thursday February 25SkenderbeuvsTeuta100--------
Sunday February 28SkenderbeuvsShkumbini1001-1-----
Sunday March 07BesavsSkenderbeu100--1-----
Saturday March 20SkenderbeuvsDinamo100--------
Saturday March 27GramozivsSkenderbeu100--------
Friday April 02KastriotivsSkenderbeu100--1-----
Saturday April 17VllazniavsSkenderbeu100--1-----
Sunday April 25TeutavsSkenderbeu100--------
Friday April 30SkenderbeuvsShkumbini100--------
Friday May 14LacivsSkenderbeu100--------
Wednesday May 19SkenderbeuvsTirana100--------
Games total24111-4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Burreli------------
Kategoria Superiore 2010-11Shkumbini44--3-2-----
Kategoria Superiore 2009-10Kastrioti1414-11-1-----
Kategoria Superiore 2009-10Skenderbeu66--1-4-----
Career Total2424-15-7-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15BurreliMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11ShkumbiniMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10SkenderbeuSulmues