HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 04 Qershor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 23 - E diel, 07. Mars 2010 - 15:00 h

BesaSkenderbeu
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 07 Mars 2010
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Besa" - Kavaja
Match referee(s):Kridens META
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues
MIDFIELDER
   Drejtor Sportiv

      Zevendesimet

      Eventet
     Gol
     • 78' : Daniel XHAFAJ ( 1 )
     • 45' : Elton LIKA ( 1 )
     • 61' : Milan GUERRIB ( 1 )
     Karton i verdhe
     • 33' : Bledar MANCAKU ( 1 )
     • 40' : Bledi SHKEMBI ( 1 )
     • 41' : Elton DOKU ( 1 )
     • 43' : Robert GRIZHA ( 1 )
     • 52' : Dejan LESKAROVSKI ( 1 )