HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 18 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Erbim FAGU

Personal data

Picture of Erbim FAGU
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Erbim FAGU
Birthday (Age):15. Prill 1987 (37)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21BesavsShkumbini100--------
Sunday August 23BesavsVllaznia100--------
Sunday August 30ShkumbinivsBesa100--1-----
Sunday September 13BesavsLaci100--------
Saturday September 19TiranavsBesa100--------
Saturday September 26BesavsSkenderbeu100--------
Friday October 02GramozivsBesa100--------
Sunday October 18BesavsFlamurtari100--------
Monday October 26BesavsApolonia100--------
Sunday November 01KastriotivsBesa100--------
Monday November 09BesavsDinamo100--------
Sunday November 22TeutavsBesa100--------
Sunday November 29VllazniavsBesa100--------
Sunday December 06BesavsShkumbini100--------
Thursday December 17BesavsTirana100--------
Thursday December 24BesavsGramozi100--------
Wednesday January 27SkenderbeuvsBesa100--------
Sunday January 31ApoloniavsBesa100--------
Wednesday February 03FlamurtarivsBesa100--------
Sunday February 07BesavsKastrioti100--------
Monday February 15DinamovsBesa100--------
Saturday February 20BesavsTeuta100--------
Sunday March 07BesavsSkenderbeu100--------
Friday March 19KastriotivsBesa100--------
Sunday March 28BesavsFlamurtari100--------
Friday April 02VllazniavsBesa100--------
Sunday April 11BesavsApolonia100--------
Sunday April 25LacivsBesa100--------
Friday April 30BesavsTirana100--------
Friday May 14BesavsGramozi100--------
Wednesday May 19DinamovsBesa100--1-----
Games total3100--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Skenderbeu615---------
CHAMPIONS League 2012-13Skenderbeu11----------
Kategoria Superiore 2012-13Skenderbeu21111-------
Kategoria Superiore 2011-12Skenderbeu422---2-----
Kategoria Superiore 2010-11Skenderbeu1717-4--7-1---
Kategoria Superiore 2009-10Besa1717----2-----
Kupa e Shqiperise 2009-10Besa------------
Career Total4739851-11-1---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14SkenderbeuMbrojtes
CHAMPIONS League 2012-132012-13SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10BesaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2009-102009-10BesaMesfushor