HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 27 Shtator 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 25 - E diel, 28. Mars 2010 - 16:00 h

BesaFlamurtari
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 28 Mars 2010
Match Time :16:00 h
 
Playground :Stadiumi "Besa" - Kavaja
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

 Eventet
Gol
 • 41' : Daniel XHAFAJ ( 1 )
 • 22' : MIgen MEMELLI ( 1 )
 • 79' : MIgen MEMELLI ( 1 )
Karton i verdhe
 • 35' : Bledar MANCAKU ( 1 )
 • 78' : Endrit VRAPI ( 1 )
 • 80' : Daniel XHAFAJ ( 1 )
 • 28' : Artan SAKAJ ( 1 )
 • 44' : MIgen MEMELLI ( 1 )
 • 76' : Elton GRAMI ( 1 )