HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Ermir STRATI

Personal data

Picture of Ermir STRATI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ermir STRATI
Birthday (Age):11. Nentor 1983 (40)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21GramozivsFlamurtari010--1-----
Sunday August 23TiranavsFlamurtari010--------
Sunday September 13SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Saturday September 19FlamurtarivsTeuta010--------
Saturday September 26GramozivsFlamurtari010--------
Saturday October 31ApoloniavsFlamurtari100--1-----
Sunday November 08FlamurtarivsLaci010--------
Saturday November 21KastriotivsFlamurtari100--------
Wednesday February 03FlamurtarivsBesa010--------
Sunday February 07FlamurtarivsApolonia010--------
Friday February 12LacivsFlamurtari010--------
Sunday March 07LacivsFlamurtari100--------
Sunday March 21FlamurtarivsTirana010--------
Sunday March 28BesavsFlamurtari010--------
Sunday March 28BesavsFlamurtari100--------
Friday April 02FlamurtarivsDinamo100--------
Sunday April 11SkenderbeuvsFlamurtari010--------
Saturday April 17FlamurtarivsKastrioti010--------
Games total6120--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2011-12Vlora------------
Kategoria 1 2010-11Vlora22----1-----
Kategoria Superiore 2009-10Flamurtari716---2-----
Career Total936---3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2011-122011-12VloraMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11VloraMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10FlamurtariMesfushor