HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
 Ekipi - Vlora [VLO]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Erald HYSI  - (-)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arber AHMETI  Republika e Shqiperise10. Korrik 1986 (38)44----1-----
 Eraldo CANAJ  - (-)------------
 Endri HOXHAJ  - (-)321---------
 Olsi IDRIZAJ  Republika e Shqiperise23. Shkurt 1991 (33)33----1-----
 Antonios MONE  - (-)------------
 Roland PEQINI  Republika e Shqiperise25. Nentor 1990 (33)------------
 Arlind RUSTEMI  - (-)11--1-1-----
 Dorinel SADIKLLARI  - (-)------------
 Andi ZOTAJ  - (-)2-2---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-3-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Rinaldo AZIZI  - (-)541---1-----
 Adrian BEQIRI  Republika e Shqiperise- (-)44----1-----
 Shkelzen DALIPI  - (-)------------
 Endri MEHMETI  - (-)------------
 Ermal MOQI  - (-)------------
 Orges SERJANI  Republika e Shqiperise- (-)44----------
 Mentor SHABANI  - (-)4312--1-----
 Klodian SKENDERAJ  - (-)33----------
 Ermir STRATI  Republika e Shqiperise11. Nentor 1983 (40)44----1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-7-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Albano BISHA  - (-)44----------
 Aldo GUNA  Republika e Shqiperise- (-)33----------
 Marlin MEMA  - (-)------------
 Edison PLEPI  Republika e Shqiperise- (-)3121--------
 Klodian XHELILI  Republika e Shqiperise23. Nentor 1988 (35)33----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-7-----