HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 21 Shkurt 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 24 - E diel, 21. Mars 2010 - 17:00 h

FlamurtariTirana
31

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 21 Mars 2010
Match Time :17:00 h
 
Match referee(s):Lorenc JEMINI
 
Spektatore: 800

 Formacionet
Portier
PLAYERS
   Mbrojtes
   Mesfushor
   Sulmues
   FORWARD
     TEAM STAFF
       Drejtor Sportiv

          Zevendesimet

          Eventet
         Gol
         • 52' : Franc VELIU ( 1 )
         • 72' : Ardit SHEHAJ ( 1 )
         • 88' : MIgen MEMELLI ( 1 )
         • 20' : Sebino PLAKU ( 1 )

         Lajmet e Fundit

          Lajmet me te lexuara

           Komentet e fundit