HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Artan SAKAJ

Personal data

Picture of Artan SAKAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Artan SAKAJ
Birthday (Age):08. Dhjetor 1980 (43)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21GramozivsFlamurtari100--------
Sunday August 23TiranavsFlamurtari010--1-----
Sunday August 30FlamurtarivsDinamo010--------
Sunday September 13SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Saturday September 19FlamurtarivsTeuta1001-------
Saturday September 26GramozivsFlamurtari100--------
Sunday October 04FlamurtarivsVllaznia100--------
Sunday October 18BesavsFlamurtari100--11----
Saturday October 31ApoloniavsFlamurtari1001-------
Sunday November 08FlamurtarivsLaci100--------
Saturday November 21KastriotivsFlamurtari100--1-----
Monday November 30FlamurtarivsTirana100--------
Saturday December 05DinamovsFlamurtari100--------
Saturday December 12FlamurtarivsSkenderbeu100--1-----
Saturday December 19FlamurtarivsGramozi100--------
Wednesday December 23VllazniavsFlamurtari100--------
Friday January 29ShkumbinivsFlamurtari100--------
Wednesday February 03FlamurtarivsBesa1001-------
Sunday February 07FlamurtarivsApolonia100--------
Friday February 12LacivsFlamurtari100--------
Sunday February 21FlamurtarivsKastrioti100--------
Sunday March 07LacivsFlamurtari100--------
Sunday March 21FlamurtarivsTirana100--------
Sunday March 28BesavsFlamurtari100--1-----
Friday April 02FlamurtarivsDinamo100--------
Sunday April 11SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Saturday April 17FlamurtarivsKastrioti100--------
Sunday April 25VllazniavsFlamurtari100--------
Friday April 30FlamurtarivsApolonia100--------
Friday May 14TeutavsFlamurtari100--------
Wednesday May 19FlamurtarivsShkumbini100--------
Games total29203-51----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2013-14Flamurtari77----6-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Flamurtari11----2-----
EUROPA League 2012-13Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2012-13Teuta1111-21-------
Kategoria Superiore 2011-12Flamurtari108211-2-----
Kategoria Superiore 2010-11Flamurtari1313--1-8-13--
Kategoria Superiore 2009-10Flamurtari15141-3-51----
Career Total5754336-23113--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14FlamurtariMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14FlamurtariMbrojtes
EUROPA League 2012-132012-13FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10FlamurtariMbrojtes