HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 22 - E diel, 21. Shkurt 2010 - 16:00 h

FlamurtariKastrioti
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 21 Shkurt 2010
Match Time :16:00 h
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Sokol JARECI
 
Spektatore: 1.300

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

 Eventet
Karton i kuq
 • 88' : Halim BEGAJ ( 1 )
 • 88' : Gentian GJONDEDA ( 1 )
Karton i verdhe
 • 57' : MIgen MEMELLI ( 1 )
 • 17' : Ilion LIKA ( 1 )
 • 32' : Ylli SHAMETI ( 1 )
 • 38' : Renaldo KALARI ( 1 )
 • 40' : Orjand ABAZAJ ( 1 )
 • 49' : Eleandro PEMA ( 1 )

 Permbledhja
Ndeshja ju akordua Flamurtarit 2-0 nga Komisioni i Disiplines dhe Kastrioti humbet 3 piket