HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Jurica PULJIZ

Personal data

Picture of Jurica PULJIZ
Nationality:Croatia, Republic of Croatia, Republic of
Name:Jurica PULJIZ
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21GramozivsFlamurtari100--------
Friday January 29ShkumbinivsFlamurtari100--------
Friday February 12LacivsFlamurtari100--------
Sunday February 21FlamurtarivsKastrioti100--------
Sunday March 21FlamurtarivsTirana100--------
Sunday March 28BesavsFlamurtari100--------
Friday April 02FlamurtarivsDinamo100--------
Sunday April 11SkenderbeuvsFlamurtari100--1-----
Saturday April 17FlamurtarivsKastrioti100--------
Sunday April 25VllazniavsFlamurtari100--1-----
Friday April 30FlamurtarivsApolonia100--------
Friday May 14TeutavsFlamurtari100--------
Games total1200--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2009-10Flamurtari55----2-----
Career Total55----2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2009-102009-10FlamurtariMbrojtes