HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Prill 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 30 - E diel, 25. Prill 2010 - 16:00 h

VllazniaFlamurtari
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 25 Prill 2010
Match Time :16:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Lorenc JEMINI
 

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
  Mesfushor
  Sulmues

   Zevendesimet

    Eventet
   Gol
   • 55' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )
   • 13' : MIgen MEMELLI ( 1 )
   Karton i kuq
   • 93' : Blazo RAJOVIC ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 56' : Dritan SMAJLI ( 1 )
    • 87' : Sead HADZIBULIC ( 1 )
    • 43' : Shpëtim MOCKA ( 1 )
    • 59' : Nijas LENA ( 1 )
    • 66' : Jurica PULJIZ ( 1 )
    • 75' : Elton GRAMI ( 1 )
    Karton i verdhe-kuq
    • 88' : Sead HADZIBULIC ( 1 )