HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Elton GRAMI

Personal data

Picture of Elton GRAMI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Elton GRAMI
Birthday (Age):06. Qershor 1984 (40)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21GramozivsFlamurtari100--------
Sunday August 23ApoloniavsTeuta100--------
Sunday August 30VllazniavsApolonia100--------
Sunday September 13ApoloniavsShkumbini100--------
Saturday September 19LacivsApolonia100--------
Sunday October 04SkenderbeuvsApolonia100--------
Saturday October 17ApoloniavsGramozi100--------
Monday October 26BesavsApolonia100--------
Saturday November 07ApoloniavsKastrioti101--------
Wednesday February 03FlamurtarivsBesa100--------
Sunday February 07FlamurtarivsApolonia1001-------
Friday February 12LacivsFlamurtari1001-1-----
Sunday February 21FlamurtarivsKastrioti100--------
Sunday March 07LacivsFlamurtari100--------
Sunday March 21FlamurtarivsTirana100--------
Sunday March 28BesavsFlamurtari101--1-----
Sunday April 11SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Saturday April 17FlamurtarivsKastrioti100--------
Sunday April 25VllazniavsFlamurtari100--1-----
Friday April 30FlamurtarivsApolonia100--------
Friday May 14TeutavsFlamurtari100--------
Wednesday May 19FlamurtarivsShkumbini100--------
Games total22022-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Dinamo11----1-----
Kategoria Superiore 2011-12Kastrioti11----------
Kategoria Superiore 2010-11Flamurtari1147-2-8-----
Kategoria Superiore 2009-10Apolonia99-1--1-----
Kategoria Superiore 2009-10Flamurtari77--2-3-----
Career Total2922714-13-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12DinamoMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10ApoloniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10FlamurtariMbrojtes