HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 4 - E shtunë, 19. Shtator 2009 - 18:00 h

LaciApolonia
32

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 19 Shtator 2009
Match Time :18:00 h
 
Playground :Fusha Sportive Laç
Match referee(s):Albano JANKU
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues
MEDICAL STAFF

    Zevendesimet

     Eventet
    Gol
    • 16' : Julian BRAHJA ( 1 )
    • 39' : Julian BRAHJA ( 1 )
    • 70' : Julian MALO ( 1 )
    • 32' : Unkown Person ( 1 )
    • 44' : Mladen BRKIC ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 32' : Tauland SEFGJINI ( 1 )
    • 83' : Julian MALO ( 1 )
    • 67' : Unkown Person ( 1 )
    • 68' : Unkown Person ( 1 )