HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Arlind NORA

Personal data

Picture of Arlind NORA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Arlind NORA
Birthday (Age):04. Korrik 1986 (38)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21TiranavsLaci0101-------
Sunday August 23SkenderbeuvsLaci100--------
Sunday August 30LacivsGramozi1001-------
Sunday September 13BesavsLaci100--1-----
Saturday September 19LacivsApolonia101--------
Saturday September 26KastriotivsLaci100--------
Saturday October 03LacivsDinamo100--1-----
Sunday October 18TeutavsLaci1001-------
Saturday October 24LacivsVllaznia1001-------
Saturday October 31ShkumbinivsLaci100--------
Sunday November 08FlamurtarivsLaci100--------
Sunday November 22LacivsTirana100--------
Saturday November 28LacivsSkenderbeu100--------
Saturday December 05GramozivsLaci1001-1-----
Wednesday December 16ApoloniavsLaci100--1-----
Saturday December 19LacivsKastrioti100--------
Thursday December 24DinamovsLaci1011-------
Sunday January 24LacivsTeuta100--------
Sunday January 31VllazniavsLaci1001-------
Saturday February 06LacivsShkumbini1001-1-----
Friday February 12LacivsFlamurtari101--------
Saturday February 20TiranavsLaci100--------
Sunday March 07LacivsFlamurtari1012-------
Sunday March 21VllazniavsLaci100--1-----
Friday April 02TeutavsLaci100--------
Sunday April 11LacivsShkumbini100--------
Saturday April 17LacivsGramozi101--------
Sunday April 25LacivsBesa100--------
Friday April 30DinamovsLaci1012-------
Friday May 14LacivsSkenderbeu1011-------
Games total291713-6-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Luftetari------------
Kategoria 1 2013-14Luftetari----2-------
Kategoria Superiore 2012-13Luftetari55-21-4-----
Kategoria 1 2011-12Luftetari33-211-1--1--
Kategoria Superiore 2010-11Shkumbini86233-4--1--
Kategoria Superiore 2010-11Besa752-3-11----
Kategoria Superiore 2009-10Laci1515-513-6-----
Career Total383441233-161-2--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15LuftetariSulmues
Kategoria 1 2013-142013-14LuftetariSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13LuftetariSulmues
Kategoria 1 2011-122011-12LuftetariSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11ShkumbiniMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10LaciMesfushor