HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 18 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14
 Ekipi - Luftetari [LUF]


 Portier Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
  Martin BOCI Martin BOCI   - (-) - - - - - - - - - -
  Klajdi ISARAJ Klajdi ISARAJ   - (-) - - - - - - - - - -
  Mihal THANO Mihal THANO   - (-) - - - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
  - - - - - -
 Mbrojtes Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  Mikel BRAHIMI Mikel BRAHIMI   Republika e Shqiperise 25. Janar 1987 (34) - - - - - - - - - - - -
  Klaudio HOXHA Klaudio HOXHA   Republika e Shqiperise - (-) - - - - - - - - - - - -
  Armion KENDELLA Armion KENDELLA   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Andrelis PASHAJ Andrelis PASHAJ   Republika e Shqiperise 11. Mars 1987 (34) - - - - - - - - - - - -
  Besmir SINANI Besmir SINANI   Republika e Shqiperise 23. Maj 1985 (36) - - - - 1 - - - - - - -
  Aleksandar STOJKOVIC Aleksandar STOJKOVIC   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Elton ZHOLI Elton ZHOLI   Republika e Shqiperise - (-) - - - - - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  1 - - - - - - -
 Mesfushor Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  Gersi ARBRI Gersi ARBRI   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Tedi BAHOLLI Tedi BAHOLLI   Republika e Shqiperise 24. Janar 1990 (31) - - - - - - - - - - - -
  Eldar BATHA Eldar BATHA   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Romario BIRACAJ Romario BIRACAJ   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Florjan BRAHO Florjan BRAHO   Republika e Shqiperise 25. Maj 1985 (36) - - - - - - - - - 2 - -
  Ardit CUNAJ Ardit CUNAJ   - (-) - - - - 1 - - - - - - -
  Mirel DUKA Mirel DUKA   Republika e Shqiperise 09. Janar 1991 (30) - - - - 1 - - - - - - -
  Nazmi GABA Nazmi GABA   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Lundro GJINI Lundro GJINI   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Xhevat LLAKAJ Xhevat LLAKAJ   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Endri MERSINI Endri MERSINI   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Emiljano SHEHAJ Emiljano SHEHAJ   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Konstandin SHUPULI Konstandin SHUPULI   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Erinato SHURDHI Erinato SHURDHI   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Nertil STOJA Nertil STOJA   Republika e Shqiperise 11. Tetor 1986 (34) - - - - - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  3 - - - - 2 - -
 Sulmues Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  Kosta ALIAJ Kosta ALIAJ   - (-) - - - - - - - - - - - -
  Klodian ARBERI Klodian ARBERI   Republika e Shqiperise 10. Tetor 1979 (41) - - - - - - - - - - - -
  Arlind NORA Arlind NORA   Republika e Shqiperise 04. Korrik 1986 (35) - - - - 2 - - - - - - -
  Eduard RUSTEMI Eduard RUSTEMI   Republika e Shqiperise 23. Dhjetor 1986 (34) - - - - - - - - - - - -
  Spiro THIMJO Spiro THIMJO   Republika e Shqiperise 10. Mars 1992 (29) - - - - - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  5 - - - - 2 - -
 Stafi i Luftetari [Luftetari]

  Funksioni
Arjan BELLAI Arjan BELLAI   Republika e Shqiperise 11. Mars 1970 (51) Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer