HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Ekipi - Luftetari [LUF]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
1Erind SELIMAJErind SELIMAJ  Republika e Shqiperise22. Maj 1989 (35)77----2---
12Mario MILIVOJEVICMario MILIVOJEVIC  - (-)44--------
12Mihal THANOMihal THANO  - (-)55----1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --3---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Andi BAKIASIAndi BAKIASI  Republika e Shqiperise02. Tetor 1988 (35)11----------
0Mikel BRAHIMIMikel BRAHIMI  Republika e Shqiperise25. Janar 1987 (37)33----1-----
0Behar RAMADANIBehar RAMADANI  Republika e Shqiperise06. Prill 1990 (34)55-1--21----
0Ylli SHAMETIYlli SHAMETI  Republika e Shqiperise07. Qershor 1984 (40)88-2--2---1-
2Jetmir NINA Jetmir NINA   Republika e Shqiperise21. Maj 1985 (39)88----1-----
3Bledar SHALARIBledar SHALARI  Republika e Shqiperise26. Dhjetor 1985 (38)1-1---------
4Alis BOCIAlis BOCI  Republika e Shqiperise08. Shkurt 1991 (33)77-12-11----
5Besmir SINANIBesmir SINANI  Republika e Shqiperise23. Maj 1985 (39)141311--4-----
15Rustem HOXHARustem HOXHA  Republika e Shqiperise04. Korrik 1991 (32)413---------
16Elton ZHOLIElton ZHOLI  Republika e Shqiperise- (-)615---------
20Orjand BEQIRIOrjand BEQIRI  Republika e Shqiperise21. Shkurt 1985 (39)1313-11-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-142--1-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Eldar BATHAEldar BATHA  - (-)2-2---------
0Romario BIRACAJRomario BIRACAJ  - (-)2-2---1-----
0Ardit CUNAJArdit CUNAJ  - (-)1-1---------
0Lejdi LICAJLejdi LICAJ  Republika e Shqiperise19. Janar 1987 (37)871-3-2-----
0Julian LLUKAJulian LLUKA  Republika e Shqiperise14. Shkurt 1991 (33)1055-1-31-11-
7Ervis CACIErvis CACI  - (-)109121-11----
8Ergis MERSINIErgis MERSINI  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)13112-1-2-----
17Fejzo SHENAJFejzo SHENAJ  Republika e Shqiperise24. Nentor 1984 (39)11101-2-1---1-
22Luka TEODOROVICLuka TEODOROVIC  - (-)77-3--1-----
26Milan NIKOLICMilan NIKOLIC  - (-)131124112-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 121274-13-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Steve FANKASteve FANKA  - (-)1-1---------
0James PHOENIXJames PHOENIX  United Kingdom of Great Britain15. Janar 1984 (40)------------
0Erinato SHURDHIErinato SHURDHI  - (-)321---------
9Jasmin RRABOSHTAJasmin RRABOSHTA  Republika e Shqiperise30. Prill 1990 (34)109131-1-----
10Cate' FONSECACate' FONSECA  - (-)77-13---11--
10Nertil STOJANertil STOJA  Republika e Shqiperise11. Tetor 1986 (37)77-1--2---1-
11Aleksander MILICAleksander MILIC  - (-)211---------
18Arlind NORAArlind NORA  Republika e Shqiperise04. Korrik 1986 (37)98131-4-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 171344124-
 Stafi i Luftetari [Luftetari]

 Funksioni
Nevil DEDENevil DEDE  Republika e Shqiperise10. Janar 1975 (49)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Edi MARTINIEdi MARTINI  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Arjan BELLAIArjan BELLAI  Republika e Shqiperise11. Mars 1970 (54)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Neritan NOVINeritan NOVI  Republika e Shqiperise03. Shtator 1970 (53)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer