HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Besmir SINANI

Personal data

Picture of Besmir SINANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Besmir SINANI
Birthday (Age):23. Maj 1985 (39)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 16VllazniavsLuftetari010--------
Saturday September 22LuftetarivsTirana100--------
Sunday October 07LuftetarivsBesa100--1-----
Saturday October 20BylisvsLuftetari100--------
Saturday October 27LuftetarivsFlamurtari100--1-----
Sunday November 25LuftetarivsSkenderbeu100--------
Saturday December 01ShkumbinivsLuftetari100--1-----
Saturday February 23LuftetarivsVllaznia100--1-----
Saturday March 02TiranavsLuftetari100--------
Saturday March 30LuftetarivsBylis101--------
Sunday April 07FlamurtarivsLuftetari100--------
Friday April 12LuftetarivsLaci100--------
Saturday April 27LuftetarivsTomori100--------
Saturday May 04SkenderbeuvsLuftetari100--------
Games total1311--4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Luftetari------------
Kategoria 1 2013-14Luftetari----1-------
Kategoria Superiore 2012-13Luftetari88-1--4-----
Kategoria 1 2011-12Luftetari22----1-----
Kategoria 1 2010-11Luftetari22----------
Kategoria 1 2009-10Luftetari1111-11-4-----
Career Total2323-22-9-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15LuftetariMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14LuftetariMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13LuftetariMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12LuftetariMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11LuftetariMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10LuftetariMbrojtes