HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 7 - E shtunë, 20. Tetor 2012 - 15:00 h

BylisLuftetari
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 20 Tetor 2012
Match Time :15:00 h
Match number :1
 
Playground :Stadiumi "Adush Muça" - Ballsh
Match referee(s):Edvin HOXHA, Gezim KOKA, Ridiger COKAJ, Laver ALLA
 
Spektatore: 400
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Demtim
 • 53' : Agim METO ( 1 )
 • 68' : Julian LLUKA ( 1 )
Gol
 • 44' : Solomon IZUCHUKWU ( 1 )
 • 49' : Agim METO ( 1 )
  Karton i kuq
  • 91' : Besmir ARIFAJ ( 1 | Grindje )
  • 91' : Klodian ARBERI ( 1 | Grindje )
  • 91' : Milan NIKOLIC ( 1 | Grindje )
  Karton i verdhe
  • 18' : Maringlen SHOSHAJ ( 1 | Protesta )
  • 64' : Olsi TEQJA ( 1 | Grindje )
  • 19' : Behar RAMADANI ( 1 | Terheqje e fanelles )
  • 30' : Julian LLUKA ( 1 | Prekje e topit me dore )
  • 64' : Arlind NORA ( 1 | Grindje )
  • 91' : Erind SELIMAJ ( 1 | Grindje )