HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 27 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Besmir SINANI

Personal data

Picture of Besmir SINANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Besmir SINANI
Birthday (Age):23. Maj 1985 (39)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29LushnjavsLuftetari100--1-----
Tuesday September 01LuftetarivsPogradeci100--------
Saturday September 12MemaliajvsLuftetari100--1-----
Saturday September 19LuftetarivsBilisht Sport100--------
Saturday September 26BurrelivsLuftetari100--------
Saturday October 03LuftetarivsPartizani100--------
Sunday October 18SopotivsLuftetari100--------
Saturday October 24LuftetarivsBylis101--------
Saturday October 31SkraparivsLuftetari100--------
Saturday November 07BeselidhjavsLuftetari100--------
Saturday November 21LuftetarivsAda100--------
Saturday November 28TurbinavsLuftetari100--------
Saturday December 05LuftetarivsElbasani1001-1-----
Saturday December 19LuftetarivsGramshi100--------
Saturday January 30LuftetarivsLushnja100--------
Thursday February 11PogradecivsLuftetari100--------
Sunday February 14LuftetarivsMemaliaj100--------
Saturday February 27LuftetarivsBurreli100--------
Monday March 08PartizanivsLuftetari100--------
Saturday March 20LuftetarivsSopoti100--------
Saturday March 27BylisvsLuftetari100--1-----
Games total21011-4-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Luftetari------------
Kategoria 1 2013-14Luftetari----1-------
Kategoria Superiore 2012-13Luftetari88-1--4-----
Kategoria 1 2011-12Luftetari22----1-----
Kategoria 1 2010-11Luftetari22----------
Kategoria 1 2009-10Luftetari1111-11-4-----
Career Total2323-22-9-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15LuftetariMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14LuftetariMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13LuftetariMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12LuftetariMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11LuftetariMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10LuftetariMbrojtes