HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 21 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 1 - E shtunë, 29. Gusht 2009 - 06:00 h

LushnjaLuftetari
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 29 Gusht 2009
Match Time :06:00 h
 
Playground :Stadiumi "Roza Haxhiu" - Lushnje
Match referee(s):Mirash METONIJA
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues
COACHES
   HEAD COACH

      Zevendesimet

      Eventet
     Karton i verdhe
     • 41' : Dorian BUBEQI ( 1 )
     • 66' : Alert ALCANI ( 1 )
     • 85' : Arben PRELAJ ( 1 )
     • 28' : Besmir SINANI ( 1 )
     • 54' : Bledar SHALARI ( 1 )
     • 64' : Erald PUSTINA ( 1 )
     • 85' : Festim MIRAKA ( 1 )
     • 86' : Ardian KOLA ( 1 )