HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Ardian KOLA

Personal data

Picture of Ardian KOLA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ardian KOLA
Birthday (Age):24. Gusht 1984 (39)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29LushnjavsLuftetari100--1-----
Tuesday September 01LuftetarivsPogradeci100--------
Saturday September 12MemaliajvsLuftetari100--1-----
Saturday September 19LuftetarivsBilisht Sport100--1-----
Saturday October 03LuftetarivsPartizani101--------
Sunday October 18SopotivsLuftetari101--------
Saturday October 24LuftetarivsBylis101--------
Saturday October 31SkraparivsLuftetari100--------
Saturday November 07BeselidhjavsLuftetari100--------
Saturday November 21LuftetarivsAda100--1-----
Saturday December 05LuftetarivsElbasani100--------
Saturday December 12KamzavsLuftetari100--------
Saturday December 19LuftetarivsGramshi100--2-----
Games total1303--6-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Butrinti------------
Kategoria 1 2013-14Butrinti----1-------
Kategoria 1 2012-13Butrinti------------
Kategoria 1 2011-12Butrinti55--3----1--
Kategoria 1 2009-10Luftetari77-2--6-----
Career Total1212-24-6--1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15ButrintiMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14ButrintiMesfushor
Kategoria 1 2012-132012-13ButrintiMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12ButrintiMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10LuftetariPLAYERS