HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 01 Mars 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 2 - E martë, 01. Shtator 2009 - 05:30 h

LuftetariPogradeci
32

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E martë, 01 Shtator 2009
Match Time :05:30 h
 
Playground :Stadiumi
Match referee(s):Aranit LULAJ
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
DEFENDER
   Mesfushor
   Sulmues
   FORWARD
     COACHES
       COACH
         MAINTAINER TEAM

            Zevendesimet

            Eventet
           Gol
           • 15' : Bledar SHALARI ( 1 )
           • 35' : Saimir XHARGALLIU ( 1 )
           • 42' : Gentian SHKOZA ( 1 )
           • 75' : Saimir JAHAJ ( 1 )
           • 90' : Erion KREKA ( 1 )
           Karton i verdhe
           • 54' : Erald PUSTINA ( 1 )
           • 81' : Arbri BISTRI ( 1 )
           • 16' : Jovica Doncevski ( 1 )
           • 67' : Unkown Person ( 1 )