HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Kopi CEREPI

Personal data

Picture of Kopi CEREPI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Kopi CEREPI
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29PogradecivsTurbina100--------
Tuesday September 01LuftetarivsPogradeci100--------
Monday September 14PogradecivsKamza101--------
Sunday September 20PogradecivsElbasani100--------
Saturday September 26LushnjavsPogradeci100--1-----
Monday October 05PogradecivsGramshi100--------
Saturday October 17BurrelivsPogradeci100--------
Monday October 26PogradecivsPartizani100--1-----
Saturday October 31MemaliajvsPogradeci101--------
Monday November 09PogradecivsSkrapari100--------
Saturday November 21SopotivsPogradeci100--------
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport100--1-----
Saturday December 12PogradecivsBylis1001-------
Saturday December 19AdavsPogradeci100--------
Saturday January 30TurbinavsPogradeci100-12-----
Sunday February 14KamzavsPogradeci100--------
Saturday February 20ElbasanivsPogradeci101--------
Wednesday March 03PogradecivsLushnja100--------
Saturday March 06GramshivsPogradeci100--1-----
Sunday March 21PogradecivsBurreli100--------
Tuesday March 30PartizanivsPogradeci100--------
Games total2103116-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Pogradeci------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Pogradeci------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Pogradeci------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Pogradeci------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Pogradeci11----------
Kategoria 1 2014-15Pogradeci------------
Kategoria 1 2013-14Pogradeci------------
Kategoria Superiore 2011-12Pogradeci77----6-----
Kategoria 1 2010-11Pogradeci11--1-------
Kategoria 1 2009-10Pogradeci1010-1116-----
Career Total1919-12112-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20PogradeciMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19PogradeciMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18PogradeciMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17PogradeciMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16PogradeciMbrojtes
Kategoria 1 2014-152014-15PogradeciMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14PogradeciMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12PogradeciMbrojtes
Kategoria 1 2010-112010-11PogradeciMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10PogradeciMbrojtes