HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 21 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Kopi CEREPI

Personal data

Picture of Kopi CEREPI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Kopi CEREPI
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Monday September 12KastriotivsPogradeci100--1-----
Saturday September 17PogradecivsTomori100--1-----
Sunday September 25TiranavsPogradeci100--1-----
Saturday October 01PogradecivsDinamo100--------
Saturday October 15FlamurtarivsPogradeci100--------
Saturday October 22PogradecivsShkumbini100--------
Saturday October 29VllazniavsPogradeci100--1-----
Saturday November 19BylisvsPogradeci100--------
Sunday December 04ApoloniavsPogradeci100--------
Saturday December 17PogradecivsTeuta100--1-----
Wednesday February 08SkenderbeuvsPogradeci100--------
Monday March 05TomorivsPogradeci100--------
Sunday March 11PogradecivsTirana100--------
Sunday March 18DinamovsPogradeci100--------
Sunday March 25PogradecivsFlamurtari100--------
Monday April 02ShkumbinivsPogradeci100--1-----
Wednesday April 25KamzavsPogradeci100--------
Sunday April 29PogradecivsApolonia100--------
Saturday May 05TeutavsPogradeci100--------
Games total1900--6-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Pogradeci------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Pogradeci------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Pogradeci------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Pogradeci------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Pogradeci11----------
Kategoria 1 2014-15Pogradeci------------
Kategoria 1 2013-14Pogradeci------------
Kategoria Superiore 2011-12Pogradeci77----6-----
Kategoria 1 2010-11Pogradeci11--1-------
Kategoria 1 2009-10Pogradeci1010-1116-----
Career Total1919-12112-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20PogradeciMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19PogradeciMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18PogradeciMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17PogradeciMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16PogradeciMbrojtes
Kategoria 1 2014-152014-15PogradeciMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14PogradeciMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12PogradeciMbrojtes
Kategoria 1 2010-112010-11PogradeciMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10PogradeciMbrojtes