HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
 Ekipi - Pogradeci [POG]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Saimir JAHAJ  Republika e Shqiperise- (-)2-2-2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 2-----
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Elvis BALLA  Republika e Shqiperise14. Maj 1982 (42)321---------
 Debis BEJLERI  - (-)33----------
 Albi CEKICI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Andi CELA  Republika e Shqiperise- (-)1-1---------
 Kopi CEREPI  Republika e Shqiperise- (-)33--1-------
 Jorgo CIPI  Republika e Shqiperise05. Janar 1987 (37)33----------
 Aben COLLAKU  - (-)------------
 Gentian KAMOLLI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Kreshnik KLOGJERI  - (-)11----------
 Melaniros MELE  - (-)------------
 Fation MOLLA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Valsi BINISHI  Republika e Shqiperise- (-)1-1---------
 Griseld CEKICI  Republika e Shqiperise14. Qershor 1994 (30)------------
 Spartak ELMAZI  - (-)33----------
 Klejdi LARTI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Anesti LIPO  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Astrit MANELLARI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Mario BYTYCI  Republika e Shqiperise- (-)33----------
 Edi CAJKU  - (-)33----1-----
 Nexhat DRAZHANIN  Republika e Shqiperise- (-)33----1-----
 Isa EMINHAZERI  - (-)33----------
 Erion KREKA  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Eduard TANUSHI  Republika e Shqiperise20. Qershor 1983 (41)33----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-2-----