HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 30 Janar 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 6 - E shtunë, 22. Tetor 2011 - 15:00 h

PogradeciShkumbini
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 22 Tetor 2011
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Gjergj Kyçyku" - Pogradec
Match referee(s):Ilir TARTARAJ, Emirjon SINO, Alfred LAMCE, Kreshnik CJAPI
 
Spektatore: 3.150
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Karton i verdhe
  • 31' : Edi CAJKU ( 1 )
  • 74' : Eduard TANUSHI ( 1 )
  • 90-2' : Saimir JAHAJ ( 1 )
  • 31' : Roland DERVISHI ( 1 )
  • 86' : Daniel RAMAZANI ( 1 )
  • 90-3' : Elvis KOTORRI ( 1 )