HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Enea SULKJA

Personal data

Picture of Enea SULKJA
Name:Enea SULKJA
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 10BylisvsShkumbini100--------
Saturday September 17ShkumbinivsApolonia1001-------
Saturday September 24SkenderbeuvsShkumbini100--------
Saturday October 01ShkumbinivsTomori100--------
Sunday October 16DinamovsShkumbini101--1-----
Saturday October 22PogradecivsShkumbini101--------
Sunday October 30ShkumbinivsLaci101--------
Saturday November 05KamzavsShkumbini100--------
Sunday November 20ShkumbinivsTeuta101--------
Monday December 05ShkumbinivsTirana0101-------
Saturday December 17FlamurtarivsShkumbini010--------
Friday December 23ShkumbinivsVllaznia100--------
Saturday March 10ShkumbinivsSkenderbeu100--------
Saturday March 24ShkumbinivsDinamo101--------
Monday April 02ShkumbinivsPogradeci100--------
Monday April 09LacivsShkumbini100--------
Sunday April 22TeutavsShkumbini100--------
Wednesday April 25ShkumbinivsKastrioti100--------
Sunday April 29TiranavsShkumbini100--------
Games total17252-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Shkumbini------------
Kategoria Superiore 2013-14Bylis------------
Kategoria 1 2013-14Shkumbini------------
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini11----1-----
Kategoria Superiore 2011-12Shkumbini109132-1-----
Career Total1110132-2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15ShkumbiniMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14BylisMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14ShkumbiniMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12ShkumbiniMesfushor