HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 7 - E diel, 30. Tetor 2011 - 15:00 h

ShkumbiniLaci
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 30 Tetor 2011
Match Time :15:00 h
 
Playground :Fusha Sportive Peqin
Match referee(s):Gerard QIRICI, Albano JANKU, Kreshnik CJAPI, Arben PREGJA
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 30' : Roland DERVISHI ( 1 )
 • 20' : Elio SHAZIVARI ( 1 )
Karton i verdhe
 • 27' : Papa Albaye DIOP ( 1 )
 • 30' : Arvis GJATA ( 1 )
 • 53' : Erjon VUCAJ ( 1 )
 • 59' : Stipe BULJAN ( 1 )
 • 75' : Nedzbedin SELIMI ( 1 )
 • 82' : Dragan TRAJKOVIC ( 1 )
Karton i verdhe-kuq
 • 75' : Papa Albaye DIOP ( 2 )
 • 85' : Nedzbedin SELIMI ( 2 )