HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Bosko MILENKOVIC

Personal data

Picture of Bosko MILENKOVIC
Nationality:Serbia, Republic of Serbia, Republic of
Name:Bosko MILENKOVIC
Birthday (Age):10. Korrik 1984 (39)
Height:176 cm
Weight:73 kg
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 10VllazniavsLaci100--------
Friday September 16LacivsBylis100--------
Saturday September 24ApoloniavsLaci100--------
Sunday October 02LacivsSkenderbeu100--------
Friday October 14TomorivsLaci100--------
Sunday October 23LacivsDinamo100--------
Sunday October 30ShkumbinivsLaci101--------
Friday November 04PogradecivsLaci101--------
Friday November 18LacivsKamza101--------
Sunday November 27TeutavsLaci101--1-----
Sunday December 04LacivsKastrioti100--------
Saturday December 17TiranavsLaci100--------
Friday December 23LacivsFlamurtari010--------
Sunday March 11LacivsApolonia100--------
Sunday March 25LacivsTomori100--------
Sunday April 01DinamovsLaci100--------
Monday April 09LacivsShkumbini100--------
Sunday April 22KamzavsLaci100--------
Wednesday April 25LacivsTeuta101--1-----
Sunday April 29KastriotivsLaci101--------
Games total1916--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2012-13Laci532---2-----
Kategoria Superiore 2011-12Laci10912--2-1---
Kategoria Superiore 2010-11Laci99-1--1-----
Career Total242133--5-1---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2012-132012-13LaciMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12LaciMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11LaciMbrojtes